HR asistent/ka s AJ Přerov

Plný úvazek
Brigáda
Mzda
36 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
12-1-404091
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro nadnárodní korporaci hledáme organizačně nadanou osobu pro úzkou spolupráci s personálním oddělením.

Co budete dělat:

  • zadávat inzerci na hledané pozice na www
  • komunikovat s kandidáty, účastnit se pohovorů
  • evidovat docházku
  • připravovat podklady pro mzdy účtárně
  • vést potřebnou agendu v PC
  • komunikovat s vedoucími pracovníky, někteří mluví pouze AJ, zde je potřeba znalost angličtiny alespoň B2 (denní báze)
  • pouze denní směna
Požadavky
  • zkušenosti v administrativě - zkušenosti v personalistice výhodou
  • dobré vyjadřování a vystupování
  • znalost AJ na denní bázi (nemusíš být zrovna Lumen, ale nesmíš se bát mluvit, budeš mít kolegu co nemluví česky)
  • pozitivní přístup k životu;-)

Zodpovědnou a zajímavou práci v perspektivním a stabilním oboru

Přátelskou a neformální firemní kulturu, která podporuje Vaše nápady a rozvíjí Váš potenciál

Možnosti dále se vzdělávat a růst v rámci společnosti

Motivující finanční ohodnocení

25 dní dovolené

Společné firemní akce,

Roční bonusy, flexipassy, občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní/životní připojištění, vzdělávací kurzy