HR ASISTENT/-KA| ABSOLVENT| CHOMUTOV

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 28 750 Kč
Referenční číslo
8-1-383816
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Administrativní pozice v HR? Chcete se podívat blíž, co pracovní pozice v personalistice znamená? Hledáme komunikativního člověka, který je organizovaný, svědomitý. Absolventi jsou vítáni!

Co Vás bude v zaměstnání čekat?

  • administrativní podpora personálního oddělení
  • správa dat HR systémech
  • podpora mzdové účetní při kontrole vyloučených dob pro OSSZ + další mzdové kontroly
  • administrace procesu cestovních výdajů
  • podpora adaptačního procesu pro nové zaměstnance
  • udržování evidence povinných školení a lékařských prohlídek v HR systému
  • podpora zaměstnanců: pracovní oblečení, skříňky
  • administrativní podpora při náborech
Požadavky

Koho na pozici hledáme a co byste měli splňovat?

  • SŠ/VŠ – možno i absolvent
  • Zkušenost v HR či administrativě alespoň 1 rok
  • Pasivní znalost AJ
  • Práce s PC zejména Word, Excel, Powerpoint
  • Organizační schopnosti
  • Komunikační dovednosti
  • Smlouva na dobu určitou 3 roky
Benefity
  • Roční odměna
  • 55 % příspěvek na stravné (teplá jídla na pracovišti)
  • Kafeterie - 6.000 bodů/rok (kultura, vzdělávání, sport, dovolená, zdraví)
  • Příspěvek na životní pojištění – 300 Kč/měsíc
  • Osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dní)
  • Peněžitá odměna při odchodu do důchodu a při dovršení životního jubilea 50-ti let, ostatní jubilea – body cafeterie