HR ADMINISTRÁTOR/ASISTENT | 6 HODIN DENNĚ | BUDĚJCE

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 33 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-14-404435
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Práce v HR, na zkrácený úvazek (0,8 = 6 hodin denně) a v Českých Budějovicích. To zní jako sen!

Pro výrobní společnost na Českobudějovicku hledáme člověka, který doplní volné místo na personálním oddělení a pomůže naší personalistce. Hledáme HR ASISTENTA, ADMINISTRÁTORA!

Náplň práce:

  • Hledání vhodných kandidátů
  • Vedení personální agendy
  • Onboarding nováčků
  • Reporting
  • Administrativní činnosti
Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • Alespoň částečná praxe v personalistice, administrativě nebo příbuzném oboru
  • MS Excel na pokročilé úrovni (kontingenční tabulky a funkce SVYHLEDAT jsou samozřejmostí)
Benefity
  • 13. mzda
  • Mimořádné odměny
  • 5 týdnů dovolené, z toho 3 týdny celozávodní dovolená (1 týden zima, 2 týdny léto)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Kafeterie - 1 000 Kč navíc každý měsíc
  • Jazykové kurzy
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jeho rodinu
  • Sportovní den pro zaměstnance a další teambuildingové akce
  • Vánoční dárky