HR ADMINISTRATOR, 35 - 40 000 Kč/m

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
13-1-350993
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte již zkušenosti z administrativy a rádi byste se posunuli na pozici v rámci HR oddělení mezinárodní společnosti?

Hovoříte anglicky na pokročilé úrovni?

Jste komunikativní a zároveň pečlivý při zpracování administrativních úkolů?

Pokud ano, v současné době hledáme kandidáty na pozici HR ADMINISTRATOR do mezinárodní společnosti a budeme se těšit na Vaše CV!

Budete mít na starosti:

  • administrativní podporu HR oddělení
  • kopírování, skenování, přípravu a kompletaci dokumentů
  • práci s interními systémy
  • komunikaci se zaměstnanci společnosti, úřady
  • koordinaci zaměstnanců - podpisy smluv, dodatků, přípravu dokumentů apod.
  • reporting
  • ad hoc úkoly

Nástup: ihned, smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení, dlouhodobá spolupráce

Plat: 35 - 40 000 Kč/hod (dle zkušeností)

Lokalita: Praha 6

Požadavky
  • aspoň SŠ vzdělání
  • pokročilá znalost AJ
  • zkušenost z administrativy nebo obdobné pozice
  • MS Office, pokročilé funkce v MS Excel
  • pečlivost, orientace na detail
  • komunikativnost, organizační schopnosti
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky 120 Kč/hod.
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce
  • Prostředí mezinárodní společnosti