HPLC analytik

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
19-4-359346
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní farmaceutická firma s vlastní výrobou léčiv rozšiřuje své oddělení kontroly kvality o pozici HPLC analytik.

Co bude náplní práce:

  • příprava vzorků, laboratorní analytická a dokumentační činnost (měření na HPLC / UPLC instrumentace)
  • analýzy vstupních surovin, in-process kontrola výroby léčivých přípravků, výstupní analýzy léčivých přípravků, analýzy léčivých přípravků v rámci stabilitních studií
  • kontrola a zpracování analytických dat, práce s dokumentací (tvorba a kontrola atestů, spolupráce při tvorbě standardních operačních postupů apod.)
  • práce s laboratorním informačním systémem (LIMS)
  • spolupráce při udržování a zlepšování zavedených systémů
Požadavky
  • VŠ chemického směru (analytická chemie nebo podobná kvalifikace či zkušenosti)
  • znalost chromatografické instrumentace a praktická zkušenost s HPLC (UPLC)
  • znalost anglického jazyka (level AJ B1)
  • dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • až 6 sick days
  • 2 dny firemní volno
  • stravenky
  • důkladné úvodní zaškolení
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • flexi passy (cafeterie)