HLEDÁME ELEKTROÚDRŽBÁŘE!

Lokalita
Obor
Referenční číslo
11-9-381925
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte platnou vyhláška č. 50, min. § 6? Již máte zkušenost ve výrobní společnosti?

Pak máme příležitost pro Vás!

Na pozici bude:

  • mít na starost elektroúdržbu a opravy linek a strojů
  • opravy osvětlení
  • v případě nových strojů jejich ozkoušení a oživení
  • spolupráce napříč firmou, i s externími partnery (externí servisní firma, revizní technik, aj.)
Požadavky
  • min. SOU vzdělání
  • praxe alespoň 2 roky
  • platná vyhláška č. 50/1978 Sb., min. § 6
  • znalost elektro-vybavení technologických zařízení, základy pneumatiky a hydrauliky
  • ochota práce na směny (třísměnný provoz)
  • manuální zručnost, komunikativnost, preciznost
Benefity
  • finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • kulturní akce
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání