Hledá se PHP programátor do super firmy!

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-10-345067
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Poznejte, jak fungují on-line služby ve zdravotnictví a pomozte nám překonávat úskalí tohoto prostředí.

Připravujeme platformu pro on-line prodej široké nabídky služeb zdravotnického holdingu EUC a chceme se dostat mezi nejlepší hráče na trhu.

Naše společnost byla vždy silná v integracích všeho druhu. A to vás čeká i na tomto projektu. Vaším úkolem bude propojení s lékárenským skladovým systémem, zdravotnickými laboratořemi, lékařskými objednávkovými systémy, centrální identitou, CRM, ale také s platebními bránami, dopravci, marketingovými nástroji a mnoha dalšími službami.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Především pestré projekty. Nevyvíjíme „krabicový software“ ale software na zakázku a díky tomu se nám práce neomrzí.
  • Jsme flexibilní a máme respekt k individuálnímu stylu práce a pracovní době.
  • Pracujeme v kanceláři, protože nad kódem rádi diskutujeme. Když je ale potřeba, tak Home Office není problém.
  • Netrváme na určitých časech příchodu a odchodu. Vždy se ale potkáme na každodenních krátkých schůzkách.
  • Práci plánujeme tak, abychom nemuseli zůstávat přesčas. Ceníme si svého volného času.
  • Vývojářské prostředí dle vlastních preferencí.
Požadavky
  • PHP 7
  • Zkušenost s některým frameworkem (Nette, Symfony, …)
  • Zájem psát čistý kód (znalost objektově orientovaného programování je samozřejmost)
  • Zkušenost s používáním verzovacího systému (optimálně Git)
  • Automatické testování
  • Znalost SQL (MySQL)
  • Alespoň základní znalost JavaScriptu, HTML, CSS

CO SE VÁM MŮŽE HODIT?

Znalosti, kterými určitě obohatíte náš tým. Pokud je nemáte, nevadí, i tak to s námi zkuste:

  • Pokročilá znalost JavaScriptu, jQuery, některého frameworku (Vue.js, Angular, React)
  • Pokročilá „kodéřina“ HTML, CSS
  • composer, gulp
  • Gitlab CI, Jenkins
  • Docker
  • PostgreSQL, Elasticsearch
  • RabbitMQ, GraphQL
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Plně hrazené stravenky
  • Roční bonusy
  • Multisport karta
  • Plně hrazené jazykové kurzy
  • Sdílená firemní 3D tiskárna pro soukromé používání
  • Sdílené parkovací místo