HLAVNÍ ÚČETNÍ | SENIOR | AŽ 70 TISÍC

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
6-7-403511-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLAVNÍ FINANČNÍ ÚČETNÍ pro výrobní společnost na Havlíčkobrodsku!

Hledáme někoho zkušeného, kdo ovládá účetnictví a daně na jedničku. Tato pozice je pro nás klíčová a nabízí skvělou příležitost!

A co u nás budeš dělat?

  • Zajistíš správu finančního účetnictví
  • Budeš spolupracovat na měsíčních a ročních uzávěrkách
  • Budeš se účastnit finančních auditů a komunikovat s ostatními odděleními
  • Postaráš se o účtování majetku a kompletní správu DPH
  • A i když budeš pracovat samostatně, budeš mít vždy k dispozici kolegyni na účtárně

Cítíš v sobě touhu po změně? Chceš posunout svou kariéru na novou úroveň a hledáš stabilního zaměstnavatele? Pak tu jsi na správném místě! :-)

Požadavky
  • SŠ/VŠ ekonomického směru (ideálně účetnictví)
  • Min. 6 let praxe v oblasti účetnictví
  • Samostatnost, komunikativnost
  • SAP obrovskou výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba, home office
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dopravu
  • Skvělé firemní akce