HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ | Havlíčkobrodsko

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
6-7-359934
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete být součástí firmy, pro kterou dlouhodobá spolupráce není jen prázdná fráze? Vítejte na palubě - pro jednu takovou hledáme zkušenou účetní či účetního na pozici Hlavní účetní. Pokud Vás zajímají podrobnosti, zašlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň:

  • odpovědnost za kompletní účetnictví výrobní divize
  • vedení menšího účetního týmu
  • měsíční / roční závěrky
  • zpracování DPH a daní všeobecně
  • evidence majetku
  • spolupráce s auditory a daňovými poradci
  • komunikace s úřady
  • pravidelný reporting
  • komunikace s mezinárodním účetním týmem
Požadavky
  • ekonomické vzdělání
  • AJ pro denní komunikaci slovem i písmem (B2)
  • komplexní znalost vedení účetnictví ve výrobní společnosti
  • působení v mezinárodní společnosti velkou výhodou
  • zkušenost s vedením lidí
  • komunikativní osoba, která bude podporou pro svůj tým
  • MS Office (Excel!)
  • ŘP sk. B, aktivně
  • časová flexibilita

Pohovory probíhají online (Skype / telefonát) - bez nutnosti osobního setkání.

Benefity
  • 13. mzda
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • odborný rozvoj a pravidelná dávka školení
  • jazykové kurzy
  • super balíček benefitů (relax, sport, kultura, slevy, poukazy, atd.)
  • příspěvek na dojíždění
  • příspěvek na stravování
  • mobil, notebook
  • Home Office