HLAVNÍ ÚČETNÍ S AJ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
8-7-394389
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme člověka, kterému nedělá problém komunikace v anglickém jazyce, který má zkušenosti s účetnictvím ideálně v mezinárodních společnostech, pro našeho klienta, který vyvíjí interiérové přestavby do aut.

Vaší náplní bude:

  • Účtování pokladny, bankovních výpisů, platebních karet, přijatých a vydaných faktur, interních dokladů, dohadů a závazků
  • Kontrola a zpracování DPPO, silniční daně a přiznání k DPH

Kontroly a účtování cestovních příkazů

  • Příprava měsíčních reportů v AJ pro centrálu v Nizozemí a podkladů pro audit a zpracování souvisejících dokumentů
  • Evidence a inventura DHM
  • Spolupráce se mzdovou účetní a kontrola importovaných dat
Požadavky
  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetní a daňové legislativy
  • Praxe na podobné pozici min. 1 rok
  • Znalost AJ min. na úrovni B2
  • Středně pokročilá znalost MS Excel (vzorce, grafy, kontingenční tabulky)
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
Benefity
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • 13. plat
  • Zahraniční pracovní cesty