HLAVNÍ ÚČETNÍ - OLOMOUC

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-7-372723
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Zodpovědnost za vedení a správnost účetnictví společnosti (dle CAS)
  • Zpracování měsíční, pololetní a roční závěrky
  • Odpovědnost za agendu majetku
  • Příprava podkladů pro auditory, komunikace s auditory
  • Vedení malého týmu účetního oddělení
  • Sestavování statistických hlášení
  • Spolupráce na zpracování daňového přiznání právnických osob
Požadavky
  • Vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Znalost české účetní a daňové problematiky
  • Excel na pokročilé úrovni
  • Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
  • Samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k práci, flexibilita
  • Aktivní přístup při učení se novým systémům a softwarům i při řešení technických problémů
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • měsíční prémie
  • pololetní bonusy
  • příspěvek na dopravu
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexi Pass