Hlavní účetní - možnost růstu!

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-7-360481
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte smyslu plnou práci a jistotu ve stabilní společnosti s dlouholetou praxí? Máte zkušenosti z pozice hlavní účetní? Chcete se stát součástí našeho přátelského a neformálního týmu?

Pro naši společnost hledáme zkušeného kandidáta na pozici hlavní účetní. Budete mít pod sebou menší tým, vedení lidí by pro Vás tedy mělo být poslání. Zároveň nesmí chybět pečlivost a analytické myšlení.

Co bude Vaším denním chlebem?

  • Účetnictví, platby
  • Daně (DPH, daň z příjmů, srážkové daně, silniční daň atd.)
  • Legislativní reporting (statistiky)
  • Komunikace s auditory, právníky, mateřskou společností
  • Interní procesy a politiky (účetnictví, ale i schvalování faktur apod.)
  • Mzdová agenda – do budoucna
  • Měsíční reporting mateřské společnosti včetně komunikace
  • Cash management (včetně forecastingu)
  • Spolupráce s controlingem

Nástup možný ihned!

Požadavky
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu
  • AJ na pokročilé úrovni (minimálně B2)
  • Výborná orientace v IT systémech, jako uživatel
  • Zkušenosti na obdobné pozici - bez toho to nepůjde
Benefity
  • Finanční bonusy na pravidelné bázi
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky 100 Kč
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Ovoce a zelenina na pracovišti ZDARMA
  • Kurzy dle žádosti zaměstnanců
  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění