HLAVNÍ ÚČETNÍ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-7-365265
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Komplexní dohled účetnictvím společnosti - přijaté a vydané faktury, banka, pokladna, úvěry, interní doklady, zápočty

Zaúčtování mezd a ostatních dokladů od mzdové účetní

Zpracování podkladů pro DPH, silniční daně, komunikace s FÚ a jinými institucemi

Vytváření měsíčních účetních závěrek, přehledů, statistik, inventur

Zpracování roční závěrky

Agenda majetku, příprava majetkových karet, zpracování odpisů (účetní a daňové), vyřazení

Příprava podkladů pro pravidelné měsíční reporty a analýzy, úzká spolupráce s finanční ředitelkou

Spolupráce při tvorbě interních směrnic a pomoc při jejich implementaci.

Vedení menšího týmu účetních

Požadavky

VŠ vzdělání ekonomického směru

Prokazatelná praxe ve vedení účetní agendy min. 3 roky ideálně z výrobní společnosti

Výborná znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky

Zkušenosti s vedením týmu výhodou

Aktivní znalost anglického jazyka

Samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Týmovost

Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Výhodné možnosti stravování ve vlastní kantýně (obědy za 20 či 25 Kč)
  • Příspěvek na volnočasové aktivity 2x ročně ve výši 1.000 Kč
  • Penzijní připojištění ve výši 500 Kč / měsíc
  • Práce v čistém pracovním prostředí