Hlavní účetní

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-7-358913
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici hlavní účetní? Setkal/a jste se s vedením lidí?

Chcete být součástí přátelského prostředí?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici Hlavní účetní!

Vaší náplní práce na pozici hlavní účetní bude:

  • Zajištění včasného a správného zaúčtování, vedení kompletní účetní agendy všech společností
  • Kontrola metodické správnosti účetních dokladů, následné odstranění případných nedostatků v účetní a smluvní dokumentaci
  • Inventarizace účtů včetně kontroly kompletní smluvní dokumentace a rekonciliace vzájemných závazků a pohledávek ve skupině
  • Zpracování a kontrola přiznání k DPH, kontrolních hlášení a statistických výkazů, komunikace s finančním úřadem
  • Zajištění a koordinace účetních závěrek a daňových přiznání
  • Zpracování a kontrola podkladů pro DPPO a spolupráce s daňovým poradcem
  • Příprava podkladů pro audit a spolupráce s auditory
  • Vedení týmu účetních

Lokalita: Praha 5

Požadavky
  • prokazatelné zkušenosti na pozici hlavní účetní
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenosti s MS Dynamics (Navision) výhodou
  • smysl pro detail, samostatnost
Benefity
  • kvartální bonus 20%
  • volno mezi vánočními svátky
  • příspěvek na občerstvení
  • služební telefon a notebook i pro soukromé účely
  • multisport karta
  • Firemní akce
  • možnost home office
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na životní nebo důchodové pojištění do výše 8 000 Kč/rok