HLAVNÍ TECHNOLOG bez nutné znalosti cizího jazyka

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-30-341094
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného technologa, pro zakázkovou výrobu do prosperující společnosti. Proto je tato pozice určena především těm Technologům, kteří budou mít nové optimalizační návrhy technologických postupů a řešení – kovovýroby. Dále také budete dělat revize opakovaných položek, vyhodnocení kalkulací a tím i ověření správnosti nastavených nákladů.
Nástup možný ihned.

Požadavky

- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- několikaletá praxe na stejné či podobné pozici
- zkušenosti či předpoklady pro zakázkovou výrobu

Benefity

- 20 dní dovolené + 5 dní za další odpracované roky
- dotované závodní stravování
- plně hrazené jazykové kurzy a jiné benefity