Hlavní inženýr | výkonová elektronika | až 100 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
2-10-356842
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Výzva pro zkušené inženýry! Chtěli byste pracovat u jedné z nejmodernějších mezinárodních společností v ČR nejen v oblasti automotive a vézt tým asi 8 lidí a využívat angličtinu? Pak čtěte dále:

Je Vám blízký vývoj elektro součástek a například návrh analogových a smíšených signálových obvodů především v oblasti automobilové elektroniky? Pak jste náš člověk!

Co dalšího by se od Vás očekávalo:

  • Znalost 3 - fázového designu (měniče pro PM motory - do 50 kW)
  • Konstrukce převodníku DCDC (SMPS)
  • Konstrukce ACDC převaděče (nabíječky) - analogové nebo digitální řízení
  • Konstrukce výkonového induktoru a transformátorů pro DCDC převodníky s více kW
  • Návrh pro EMC (znalost norme, testování)
  • Schematický a DPS design
  • Kompilace specifikací funkčních testů elektroniky HW
  • Komunikace se zákazníkem a centrálou ve VB (občasné pracovní cesty)
  • Technické vedení týmu 8 techniků (inženýrů) odpovědných za návrh hardwaru
  • Vývoj HW specifikací a podrobných návrhů
  • Úzká spolupráce s mechanickými, softwarovými ad. týmy
  • Strategické směřování elektroniky v oblasti nákladů, technologií, bezpečnosti a uvádění na globální trh
Požadavky
  • Bakalářský nebo magisterský titul (strojírenství či jiný technický obor)
  • Vynikající angličtina PODMÍNKOU
  • Zkušenost s návrhem testovacího zařízení
  • Programování LabVIEW
  • Znalost standardů bezpečnosti ISO26262 nebo IEC61508
  • Znalost automobilových elektrických a hybridních pohonných jednotek
  • Znalost vysokonapěťových (400 - 1500V) bateriových systémů
  • Zkušenosti s výrobou elektroniky
  • Firemní příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění (nebo kombinaci obou) do výše 5% ze základní měsíční hrubé mzdy
  • Jazykové kurzy angličtiny s rodilým mluvčím
  • Úhrada nákladů za mezinárodní jazykové zkoušky (FCE, CAE, CPE) včetně odměny za úspěšné složení zkoušek
  • Pružná pracovní doba – pevná pracovní doba od 10:00 do 12:00 hodin a od 14:00 do 16:00 hodin. Pracovní doba průměrně 8.5 hodiny denně; hodiny nad rámec pracovní doby přechází do „flexi systému“. Možno čerpat náhradní volno – 1/2 dne, 1 den, maximálně všek 2 dny měsíčně a 12 dní ročně. Možnost čerpat 2hodinovou přestávku na oběd.
  • 5 týdnů dovolené /možnost čerpání dovolené v průběhu zkušební doby
  • „Sick days“ (až 3 pracovní dny několikrát do roka)
  • Kompenzace nemocenských dávek do výše 100 % hrubé měsíční mzdy
  • Otcovská dovolená – 1 týden
  • Stravenky v hodnotě 123 Kč
  • Úhrada ročního kupónu MHD
  • Bezúročná zaměstnanecká půjčka
  • Úhrada dioptrických brýlí nebo kontaktních čoček do výše 5.000 Kč
  • Odměna za doporučení vhodného kandidáta
  • Kapesné ve výši 20% stravného u zahraničních služebních cest
  • Hrazené očkování proti chřipce
  • Nápoje zdarma (Espresso, cappuccino, čaj, horká čokoláda)
  • Sportovní aktivity Multisport