HLAVNÍ INŽENÝR PROJEKTU - ELEKTRO | AŽ 110 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 110 000 Kč
Referenční číslo
2-5-402253-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, který je v regionu střední a východní Evropy dodavatel číslo 1 pro datová centra a který se neustále rozrůstá a má velkou škálu projektů, nyní hledám vhodného kandidáta na pozici:

MANAŽER PROJEKČNÍHO ODDĚLENÍ

Co bude náplní Vaší práce?

  • Koordinace týmu projektantů
  • Zajištění zpracování kompletní projektové dokumentace
  • Finanční plánování - stanovení rozpočtů a více nákladů
  • Zodpovědnost za svěřený projekt a jeho technické řešení
  • Spolupráce s architekty, developery, investory, subdodavateli
  • Spolupráce a koordinace s inženýringem a úřady státní správy
Požadavky

Jaké jsou požadavky na tuto pozici?

  • Vedení týmu 4 - 5 zaměstnanců
  • Zkušenost v oblasti zpracování projektové dokumentace
  • Uživatel PC - Excel, Word, Outlook, MS Project, AutoCAD, případně Revit
  • Orientace v procesech projednávání staveb (inženýring)
  • Orientace v normách, v technických podkladech a projektech
  • Orientace v legislativě a předpisech (stavební zákon, PSP...)

Na tuto pozici zkrátka hledáme někoho kdo bude mít všeobecný rozhled pro jednotlivé profese – stavba, technické zařízení staveb – technika prostředí staveb a elektrotechnická část, náhradní zdroje elektrické energie, stabilní hasící zařízení, strukturovaná kabeláž a další.

Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • 25 dnů dovolené + 4 dny dodatkového volna
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Multisport karta
  • Cafeteria systém
  • Občerstvení na pracovišti
  • Roční bonusy ve výši 10%

Nástup nejlépe IHNED nebo dle dohody.