HLAVNÍ FINANČNÍ ÚČETNÍ

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-7-386586
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Firma se sídlem v Plané nad Lužnicí hledá HLAVNÍ FINANČNÍ ÚČETNÍ s dobrou znalost AJ nebo NJ.

Co Vás na pozici bude čekat

  • podpora týmu finančních účetních
  • účtování a řešení složitějších, komplexnějších účetních případů
  • finanční účtování (DPH a jiné daně, faktury, bankovní výkazy aj.)
  • příprava účetní závěrky a dalších účetních výkazů
  • komunikace s úřady
Požadavky

Min. SŠ vzdělání

Pokročilá znalost AJ nebo NJ

Zkušenosti s finančním účetnictvím, ideálně ve výrobní firmě

Alespoň základní znalost účetního programu POHODA

Schopnost řešit komplexní účetní případy

Znalost SAP bude VELKOU VÝHODOU

Zkušenosti s vedením týmu VELKOU VÝHODOU

Benefity

5 týdnů dovolené

Roční bonusy

Příspěvek na stravování