Hlavní energetik

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
3-9-355967
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Maté zkušenosti z obdobné pozice a máte chuť se učit novým věcem, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Charakteristika pozice:

  • Řízení a koordinace provozu rozvodny vysokého napětí,
  • revize el. zařízení, odečty spotřeb el. energie,
  • sjednávání a tvorba odběrových diagramů energií,
  • řízení provozu kotelny, čističky odpadních vod, úpravny vody, energetických rozvodů,
  • zajišťování ročního hlášení v oblasti energetiky,
  • spolupráce s externím konzultantem v oblasti nákupu el. energie a plynu na burze,
  • podílení se na tvorbě podkladů pro nákup energií, tvorbu BDG, sjednávání smluv.
Požadavky

Požadované znalosti a dovednosti:

  • ČSN 070710, ČSN EN 676 místní provozní předpisy
  • znalost problematiky kotelen a PST
  • vyhl. 50 § 7 nad 1000V (možno doplnit po nástupu)
  • práce na PC (MS Office vyšší úroveň)
  • Italština výhodou

Povinnosti a odpovědnost:

  • V oblasti energetiky, vodního hospodářství, tepelného hospodářství a výroby páry, elektrotechniky.
Benefity
  • motivující mzda
  • dovolená 5 týdnů
  • 13. mzda
  • bonusy, prémie
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravu
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas (až 8000 Kč/rok)
  • příspěvek na penizijní/životní připojištění
  • vzdělávací kurzy a školení
  • možnost profesního růstu