Customer service manager | Home office

Plný úvazek
Mzda
23 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
5-3-319973
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Skvělá příležitost pracovat v bance!

Rádi bychom Ti představili pozici, na které budeš pracovat na PC, komunikovat s klienty a předávat jim informace, které se týkají změn v internetovém bankovnictví.

Měsíční mzda: fix 22-25 000 Kč + výkonnostní bonusy, stravenky ve výši 110,- Kč, cafeterie, 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna, nadstandardní příplatky.

Požadavky

Baví tě komunikovat s lidmi, hledáš práci spojenou s počítačem a orientuješ se na internetu a v aplikacích? Máš minimálně maturitu? Pak je tato pozice přímo pro Tebe!

Benefity

Určitě Tě zajímá, co nabízíme my:

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dní zdravotního volna
  • stravenky 110 Kč
  • flexipasy 650 Kč/měsíc
  • pozice je pasivní, nejedná se o aktivní telesales