Happiness manager l Reality

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
16-5-372423
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi energický/á, schopný/á, plynule komunikuješ v anglickém jazyce a tvým posláním je dělat lidi kolem sebe spokojené a plnit jim všechna přání?

V tom případě neváhej a ozvi se nám!

Hledáme Happiness managera do oblasti realit, s místem výkonu práce v Brně a spoluprací se známou rozrůstající se společností.

Tvým úkolem bude:

  • udělat vše pro to, aby svěření nájemci objektu byli nadmíru spokojeni, což bude spočívat v pravidelném kontaktu a zjišťování jejich potřeb
  • zajišťování průzkumů spokojenosti
  • organizace vzdělávacích workshopů, dnů otevřených dveří a jiných akcí
  • budování pevných vztahů s nájemci
  • podpora business developmentu
  • komunikovat a spolupracovat s ostatními kolegy napříč společností
Požadavky

Co očekáváme?

  • zkušenosti na pozici obdobné pracovní náplně
  • případně zkušenosti v oblasti realit a péče o nájemce/ klienty
  • plynulá komunikace v anglickém jazyce
  • skvělá komunikace, prezentační dovednosti, schopnost organizace času
  • kreativnost, flexibilita, samostatnost, proklientský přístup
Benefity
  • Být součástí stabilní uznávané společnosti
  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook, mobilní telefon
  • Pravidelné firemní akce, 1x ročně