Gynekolog/ IVF specialista

Referenční číslo
16-30-337638
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta s více než 20letou historií v oboru asistované reprodukce hledáme na pobočku do Brna novou kolegyni/kolegu na pozici gynekolog/ IVF speciaista.

Co bude Vaší náplní práce?

  • kominikace a průvod klientky celým procesem řešení neplodnosti
  • od diagnostiky, přes doporučení podpůrné léčby neplodnosti, a v případě nutnosti až po některou z metod umělého oplodnění
  • náplň práce se bude tedy skládat z části diagnostické, kontrolní, operační a konzultační
Požadavky

Co požadujeme?

  • lékařské vzdělání s atestací v oboru gynekologie
  • zájem o vzdělávání se a odborný růst v oboru léčby neplodnosti
  • anglický jazyk výhodou, ale ne nutností
Benefity

Co nabízíme?

  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • přátelský kolektiv v příjemném prostředí s nejmodernějším vybaveníím, které je na trhu k dispozici
  • prohlubování kvalifikace a možnost zvýšení odborné úrovně v Česku i v zahraničí
  • účast na domácích a zahraničních vzdělávacích akcích a konferencích
  • rozvoj jazykových schopností (zakraniční klientela, odborné stáže, školení,...)
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní mobilní telefon
  • příspěvek na ubytování či služební automobil
  • nadstandardní bonusový program