Front End / Full Stack Developer

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-16-367255
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro japonskou společnost, která působí globálně a která dodává SW do průmyslových strojů (3D optické stroje – AOI = automatizované optické inspekce, stroje pro rentgenové automatizované prohlídky), hledáme nového kolegu, který pomůže s Front Endem pro zákazníky a časem se bude chtít ponořit do Back End vývoje (možnost se do něj z části pustit i ihned, kdyby byla chuť).

Náplň práce:

  • Budete mít na starosti návrh a vývoj uživatelského webového rozhraní
  • Propojení do datového skladu
  • Komunikace v angličtině s kolegy a občas se zákazníky (zákazníci jsou z leteckého, medicínského, automobilového a telekomunikačního průmyslu)

Pro zajímavost používané technologie ve společnosti:

  • C # / .NET Core
  • ASP.NET MVC (Razor / HTML5 / CSS / JavaScript / jQuery (web UI) / AJAX / Bootstrap)
  • database technology MS SQL (Stored Procedures / Views / Functions / Triggers)
  • API (REST / json, SOAP / XML)
  • Entity Framework Core and LINQ
  • NoSQL database technology (Cosmos DB, MongoDB, Redis).
  • SVN

Zaujalo Tě prostředí dynamické a přitom velké stabilní společnosti s možností posunu na seniorní úroveň? Pak neváhej a pošli svůj životopis.

Požadavky
  • Zkušenost s vývojem webových aplikací
  • Základní znalost databází
  • Znalost JavaScript, HTML, CSS
  • Angličtina na komunikativní úrovni (aktivní používání každý den)
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • finanční bonusy
  • možnost služebních cest do zahraničí včetně Japonska (mateřská společnost v Tokiu)
  • práce v mezinárodním, mladém a dynamickém týmu
  • školení a různé vzdělávací akce