FMEA SPECIALISTA, 37 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
7-30-345501
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi profík na FMEA procesy ve výrobě? Pracuješ se softwary jako je např. QSYS FMEA?

Zvládneš jednání s dodavatelem v angličtině?

Chceme tě do týmu!

Hledáme člověka, který:

  • Bude tvořit, aktualizovat a spravovat FMEA procesy našich nových a stávajících projektů
  • Bude tvořit reporty a kontrolovat procesy dle pravidel FMEA
  • Bude sledovat novinky a posléze je zavádět do stávajících procesů
  • Bude vzdělávat naše týmy v oblasti FMEA a VDA 6.3
  • Zaktualizuje naše vnitřní předpisy FMEA, zaplánuje analýzy a revize
Požadavky

Tyto úkoly bez problémů zvládneš pokud:

  • Znáš procesní FMEA
  • Zvládneš práci se softwarem QSYS FMEA
  • Máš praxi z obdobné pozice ve výrobní firmě
  • Máš AJ na úrovní B2 budeš ji používat např. během jednání s dodavateli
  • Jsi aktivní řidič
  • měsíční bonus ve výši 1.000 Kč po odpracovaném roce, po dvou letech ve výši 1.500 Kč
  • flexipasy v hodnotě 520 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč měsíčně po půl roku práce
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • firemní akce