FMEA SPECIALISTA, 37 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
7-30-339400
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi profík na FMEA procesy ve výrobě? Pracuješ se softwary jako je např. QSYS FMEA?
Zvládneš jednání s dodavatelem v angličtině?

Chceme tě do týmu!

Hledáme člověka, který:
- Bude tvořit, aktualizovat a spravovat FMEA procesy našich nových a stávajících projektů
- Bude tvořit reporty a kontrolovat procesy dle pravidel FMEA
- Bude sledovat novinky a posléze je zavádět do stávajících procesů
- Bude vzdělávat naše týmy v oblasti FMEA a VDA 6.3
- Zaktualizuje naše vnitřní předpisy FMEA, zaplánuje analýzy a revize

Požadavky

Tyto úkoly bez problémů zvládneš pokud:

- Znáš procesní FMEA
- Zvládneš práci se softwarem QSYS FMEA
- Máš praxi z obdobné pozice ve výrobní firmě
- Máš AJ na úrovní B2 budeš ji používat např. během jednání s dodavateli
- Jsi aktivní řidič

- měsíční bonus ve výši 1.000 Kč po odpracovaném roce, po dvou letech ve výši 1.500 Kč
- flexipasy v hodnotě 520 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč měsíčně po půl roku práce
- 25 dní dovolené
- závodní stravování
- vzdělávací a jazykové kurzy
- firemní akce