FIREMNÍ RECEPČNÍ S AJ, 28-32 000 Kč/m

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 32 000 Kč
Referenční číslo
13-1-348192
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zájem o práci recepční v příjemné středně velké mezinárodní společnosti, působící v oblasti kosmetiky?

Rád/a komunikujete s lidmi, mezi Vaše kladné vlastnosti patří zodpovědnost, pečlivost, reprezentativní vystupování a máte zájem pracovat s lidmi?

Na této pozici budete zodpovědní za:

  • zajištění plynulého chodu recepce
  • správa zasedacích místností
  • komunikace s dodavateli, zadávání objednávek a faktur do interního systému
  • evidence a rozdělování pošty, zajištění kurýrních služeb
  • objednávání kancelářských potřeb a občerstvení
  • příprava firemních večírků, kvartálních meetingů a dalších akcí pro zaměstnance
  • drobné překlady z ČJ do AJ a obráceně
  • vyúčtování služebních cest manažerů
  • ad hoc úkoly

Pracovní smlouva na 40 hod/týdně na 1 rok s možností dalšího prodloužení (jedná se o dlouhodobou spolupráci)

Pracovní doba: 9:00 - 17:00

Lokalita: Praha 8- Karlín

Mzda: 28 - 32 000 Kč/měs. (v závislosti na zkušenostech)

Nástup: ihned

Požadavky
  • SŠ vzdělání
  • praxe v administrativě (počítá se i DPP/DPČ na obdobné pozici při studiu)
  • dobrá znalost anglického jazyka (minimální úroveň B2, aktivní komunikace)
  • čeština nebo slovenština na úrovni rodilého mluvčího
  • zkušenosti s organizací eventů výhodou
  • znalost MS Office
  • komunikativní a pečlivá osobnost
  • zodpovědnost
  • proaktivní a příjmené vystupování
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Stravenky
  • Cafeterie
  • Sleva na výrobky
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Jóga na pracovišti