Finanční účetní - Tachovsko

Referenční číslo
9-7-389029-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte nové místo? Cítíte, že je potřeba změny? My hledáme vás!

Máte zkušenosti na pozici ÚČETNÍ. Závěrky, daně, audity a komunikace s finančním úřadem vám není cizí? Pošlete nám svůj životopis.

Vaším úkolem bude:

  • Příprava měsíčních a ročních závěrek
  • Příprava daňových přiznání a platby
  • Implementace účetních procesů a směrnic
  • Veškerá operativa v rámci oddělení
  • Komunikace napříč společností (spolupráce se zahraničím)
  • Reporting
Požadavky
  • Zkušenost v oblasti účetnictví nebo vzdělání v oboru
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • Znalost účetních systémů a postupů
  • Znalost daňové a účetní problematiky
  • Velmi dobrou práci na PC
  • Orientaci na detail, pečlivost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • kvartální prémie v hodnotě až 10 000 Kč
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • závodní stravování
  • flexibilní pracovní dobu (core time 9:00 - 15:00)
  • penzijní/životní připojištění