FINANČNÍ ÚČETNÍ | PRAHA l až 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-7-405481
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Komunikace s ESSC (European Shared Services Center) a dodavateli / odběrateli
  • Odpovědnost za správu zákaznických saldokont ve spolupráci s ESSC
  • Odpovědnost za svěřené agendy a kontrola zůstatků / pohybů na svěřených účtech
  • Příprava a kontrola zaúčtování dokladů
  • Příprava podkladů pro statistické výkazy (ČSÚ a ČNB)
  • Příprava podkladů pro interní a externí audit a kontroly
Požadavky
  • Zkušenost min. 2 roky na pozici účetní
  • Znalost účetnictví a DPH
  • Angličtina min. B1 (schopnost se písemně dorozumět)
  • Zkušenost s prací v ERP systému, nejlépe SAP
  • Znalost program CONCUR výhodou
Benefity
  • Zkrácená a flexibilní pracovní doba
  • Roční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Cafeterie