FINANČNÍ ÚČETNÍ | JABLONEC NAD NISOU

Referenční číslo
11-7-407243
Popis pozice

Vyznáš se v účetnictví? Chceš perspektivní zaměstnání mimo automotive? Pak hledáme právě Tebe!

Do naší zavedené společnosti hledáme nového člena týmu na pozici: FINANČNÍ ÚČETNÍ.

Co bude náplní Tvého dne?

  • účtování a evidence faktur přijatých i vydaných a s tím související úkony; základní znalost daňové problematiky a DPH
  • celní řízení
  • zpracování INTRASTATu
  • administrativní práce podle potřeby účtárny (zakládání, kopírování, skenování apod.)
  • další úkoly dle pokynů vedoucí
Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat na oplátku?

  • vzdělání SŠ ekonomického zaměření, znalost podvojného účetnictví a základní orientace v ne-/daňových nákladech
  • znalost práce MC Office, znalost Pohody výhodou
  • základní znalost angličtiny (případně si vědět rady s překladačem)
  • kladný vztah k práci a aktivní přístup
  • týmovou spolupráci a komunikační schopnosti
Benefity

Co Ti můžeme nabídnout my?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • práce se špičkovými technologiemi
  • kurzy angličtiny
  • obědy na pracovišti
  • dobré platové ohodnocení a další profesní růst