Finanční účetní - bez nutnosti znalosti cizího jazyka

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-7-399379-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se uchazeč/-ka na pozici Finanční účetní bez nutnosti znalosti cizího jazyka!

Můžete se těšit na práci v menším kolektivu. Jsme firma spíše rodinného charakteru. Zaručíme Vám také flexibilní pracovní dobu a podpoříme Vás při nástupu odborným školením.

Náplň práce:

Kompletní zpracování účetnictví

Zúčtování a kontrola dodavatelských faktur

Odsouhlasování skladových příjmů na fakturaci

DPH – přiznání, kontrolní hlášení

Spolupráce při inventarizaci majetku a závazků

Archivace účetních dokladů

Vedení pomocné pokladní evidence

Sestavení roční účetní závěrky

Komunikace a spolupráce s daňovým poradcem

Účtování zemědělské produkce – po zaškolení

Požadavky

SŠ/VŠ ekonomického směru

Praxi na pozici finanční účetní alespoň 3 roky

Praxe se zpracováním kompletního účetnictví

Zkušenost s prací v programu Helios výhodou

Znalost problematiky mzdového účetnictví výhodou - možnost zaučení, zaškolení

Zkušenost z oblasti zemědělství výhodou

Znalost anglického jazyka výhodou

Benefity
  • 13. plat
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • Roční bonus
  • Příspěvek na dopravu 3 Kč/km
  • Stravenkový paušál
  • Další nadstandardní benefity
  • Práci v perspektivní a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí