FINANČNÍ ÚČETNÍ | ABSOLVENTI VÍTÁNI | TÁBORSKO

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-7-401233-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Cítíš se ve finančním účetnictví jako ryba ve vodě a chceš trénovat angličtinu? Pokud ano, moc rádi tě přijmeme mezi nás! :)

Na co se můžeš v nové práci těšit:

  • komunikace v anglickém jazyce (mezinárodní firma)
  • zaštítení účetních operací v interním programu (modul Doprovodných slev)
  • kooperace s hlavním účetním a vedoucím financí
  • reporting
  • zpracování statistických výkazů
  • tvorba podkladů pro audit a přiznání daně z příjmu
  • spolupráce na finančních projektech

V případě zájmu zašli CV na adresu ivona.svepesova@grafton.cz nebo se mi rovnou ozvi na čísle 601 204 498 :)

Požadavky
  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • orientace v účetní a daňové legislativě
  • anglický jazyk – komunikativní úroveň (alespoň B2)
  • MS Office (Word, Excel) na pokročilé úrovni
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Finanční bonusy
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • Stravenky/příspěvky na stravování