FINANČNÍ ÚČETNÍ

Referenční číslo
4-7-356909
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti účetnictví a chceš získat nové pracovní uplatnění z výrobní společnosti? Pokud ovládáš anglický jazyk, nebo německý jazyk na komunikativní úrovni a máš znalost podvojného účetnictví, tak se nám ozvi a probereme pozici detailněji.

Náplň práce:

  • finanční a účetní operace
  • zpracování přiznání k DPH
  • zpracovávání měsíčních a ročních účetních uzávěrek
  • inventarizace majetku a závazků
  • komunikace s úřady a externími subjekty
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici 5 let podmínkou
  • znalost podvojného účetnictví podmínkou
  • komunikativní znalost anglického jazyka, nebo německého jazyka
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • odpovědný přístup k práci, preciznost
Benefity
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příspěvek na dopravu a stravování
  • sick day
  • školení a další vzdělávání