FINANČNÍ ÚČETNÍ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-7-404652-3
Popis pozice

Hledáte novou výzvu ve své kariéře v oblasti financí a účetnictví? Chcete se stát klíčovým hráčem v prosperující firmě? Pokud ano, přečtěte si náš inzerát:

Nabízíme pozici Finančního Účetního - Přidejte se k týmu!

Popis práce:

  • Zpracování účetních dokladů
  • Běžné účetní operace, jako jsou faktury, pokladní kniha, bankovní operace, skladové operace atd.
  • Zpracování daňových přiznání včetně DPH
  • Spolupráce na finančních výkazech, příprava dokumentů pro finanční audit
  • Účast na reportingu a příprava ad hoc dokumentů dle požadavků managementu
Požadavky
  • SŠ vzdělání v oblasti ekonomiky
  • Orientace v daňových zákonech
  • Pokročilá znalost MS Office, zejména Excelu
  • Praktické zkušenosti v účetnictví, schopnost rychle se adaptovat a ochota učit se novým věcem
  • Logické a analytické myšlení, organizační dovednosti, preciznost, flexibilita během uzávěrek

Výhodou je:

  • Znalost účetního SW Helios Orange, Intrastat a statistických reportů
  • Zkušenosti v prostředí výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
Benefity
  • Roční bonus
  • Půlroční bonus
  • 25 dní dovolené
  • Vzdělávání
  • Výrazně dotované stravování v jídelně společnosti
  • Možnost využití svozové dopravy
  • Příspěvek na penzijní připojištění až do výše 4.000 Kč