Finanční specialista s angličtinou, vhodné pro absolventy!

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
9-11-346198
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost v oblasti financí nebo účetnictví? Láká Vás práce v menším týmu americké firmy? Pozice je otevřená v Plzni! Dáváme šanci zkušeným kandidátům i čerstvým absolventům!

Jsme menší pobočka, všichni se v týmu dobře známe. Jsme mladý kolektiv a hledáme kolegu, který se k nám bude hodit. Máme zajímavé portfolio produktů a působíme ve zdravotnickém průmyslu.

Pokud projevíte zájem a plácnem si, čeká Vás následovné:

  • budete využívat angličtinu každý den
  • účtovat došlé faktury
  • kontrolovat náklady zaměstnanců
  • řešit se zákazníky nesrovnalosti ohledně účetnictví - a to i v anglickém jazyce
  • podporovat manažera účetního oddělení
  • mít na starosti provádění firemních transakcí
  • sledovat objednávky a urgovat zákazníky v případě nezaplacených faktur

Pokud s něčím z výše uvedeného nemáte zkušenost, vůbec nevadí. Rádi si Vás zaučíme, ale musíte chtít :)

Požadavky
  • SŠ vzdělání ekonomického směru s náležitou praxí NEBO VŠ bez praxe se zájmem o obor v účetnictví
  • základní znalosti v oblasti účetnictví
  • dobrá úroveň anglického jazyka - pro bezproblémovou komunikaci - B2
  • dobrá znalost MS Office- především Excel
  • dobrý time management
  • příjemné vystupování
Benefity
  • 2 dny dovolené navíc
  • stabilní finanční ohodnocení
  • bonusový finanční systém vyplácený měsíčně
  • jazykové a profesní vzdělání
  • možnosti mobility ve firmě
  • velmi přátelská atmosféra