FINANČNÍ ŘEDITEL/KA až 100 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
4-3-404958
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s působením na vedoucí pozici v oblasti financí? Domluvíte se anglicky a dokážete své vize a nápady přenést v realitu?

Pak neváhejte a přihlaste se na pozici: "FINANČNÍ ŘEDITEL/KA" Pozice je vhodná také pro zkušené Hlavní účetní.

Náplň práce:

  • vedení finančního oddělení
  • finanční řízení společnosti
  • zodpovědnost za finance, účetnictví, rozpočty
  • řízení firemního cash-flow
  • podílení se na vedení personálního oddělení
Požadavky
  • vzdělání ekonomického směru
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti či službách min. 4 roky
  • zkušenosti s vedením týmu podřízených
  • znalosti napříč celou oblastí financí
  • komunikativní znalost anglického jazyka min na úrovni B1
  • znalost SAPu - výhodou
Benefity
  • prémie, bonusy
  • home office
  • flexibilní pracovní doba
  • služební vozidlo
  • sick days