FINANČNÍ MANAŽER/KA

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
12-3-366095
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Velmi příjemná společnost hledá do svých řad Finančního manažera/ku. Tuto nabídku ocení Ti z vás, kteří máte rádi rodinné prostředí a atmosféru.

čeká Vás:

  • závazky a pohledávky, platební styk
  • majetkové účetnictví, pojištění
  • příprava a implementace měsíčních, čtvrtletních a ročních výkazů
  • spolupráce s auditory a daňovými poradci, daňové přiznání, výkaznictví
  • dlouhodobé a krátkodobé plánování likvidity
  • vypracování hospodářského a finančního plánu
  • tvorba reportů a analýz pro potřeby vedení společnosti tj. mateřské společnosti
  • vedení menšího týmu účetních
Požadavky
  • VŠ vzdělání v ekonomickém oboru
  • praxe jako Controller, Finanční manažer ve výrobní společnosti
  • velmi dobrá znalost německého jazyka
  • schopnost efektivně komunikovat
  • analytické myšlení, pečlivost a smysl pro detail
  • zkušenost se SAP je výhoda
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • mobilní telefon
  • stravenkový paušál