Specialista platebních procesů| B2C segment

Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-3-406948-1
Popis pozice

Pozice: Specialista rozvoje platebních metod– web aplikace - strategická řešení v oblasti příjmu plateb od zákazníků

Prostředí velké firmy, stabilní firma s nízkou mírou fluktuace, pracoviště Praha 6.

Na pozici Vás čekají tyto úkoly:

o Návrh a koordinace nových vhodných funkcí platebních procesů a metod

o Analýza a optimalizace stávajících platebních procesů

o Sledování novinek v oblasti plateb a finančních technologií-

o Vedení menšího týmu specialistů

o Spolupráce na implementaci bezpečnostních opatření a procesů na ochranu platebních transakcí a údajů.

Požadavky

Vhodný kandidát má:

  • Zkušenosti na obdobné pozici cca 4 roky
  • Schopnost strategického myšlení a analýzy
  • Analytické schopnosti a zaměření na detail.
  • Dobrá znalost MS Office, zejména Excel.

Máme zájem jen o seriózní kandidaturu.

Nabízíme nadstandartní pracovní podmínky jako osobní vůz/ car allowance, flexibilní home office, zajímavý příspěvek na Cafeterii, delší dovolená než obvykle, apod.