Finanční Kontrolor/ka|až 55 000KČ| Vhodné pro absolventy

Referenční číslo
19-7-393774-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta/ku na pozici Finančního kontrolora.

Co bude náplní Vaší práce:

  • Odpovědnost za závěrkové aktivity svěřené oblasti
  • Kontrola účtování, přeúčtování, tvorba dohadů
  • Periodický reporting finančních výsledků
  • Úzká spolupráce a komunikace s interním a externím auditorem
  • Spolupráce s Business controllingem a externí účetní firmou
  • Pravidelné ad hoc analýzy
  • Příprava podkladů pro budget, konsolidace
  • Samostatné přípravy vybraných částí budgetu

Nástup: Ihned

Lokalita: Praha 5, hned vedle metra

Požadavky
  • VŠ ekonomického zaměřením
  • Min. 2 roky pracovních zkušeností ve financích/controlling (znalost tvorby dohadů nutností)
  • Zkušenost z Big4 výhodou
  • Znalost MS Excel, MS Office
  • Základní znalost IFRS a CAS
  • Znalost českého a anglického jazyka
  • Analytické myšlení
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Multisport karta (doplatek pouze 180 Kč/měs.)
  • Roční bonus
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příležitostný homeoffice
  • Zlevněné tarify, dovolené a další
  • Dlouhodobá spolupráce na perspektivní pozici