FINANČNÍ KONTROLOR - vhodné pro absolventy!

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
8-7-403802
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste absolvent střední nebo vysoké školy ekonomické? Máte krátkou zkušenost s účetnictvím nebo controllingem (i v rámci školy?). Angličtina Vám není cizí?

Jako Finanční kontrolor budete mít na starosti:

  • Sběr a analýzu dat z výroby, kalkulace nákladů, analýza cen vstupů a nákladů
  • Příprava podkladů pro tvorbu forecastu a plánů
  • příprava podkladů pro měsíční reporting
  • Tvorba variačních analýz
Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru

Výhodou jsou zkušenosti z účetnictví nebo controllingu, ale dokážeme vše naučit!

MS Excel na velmi dobré úrovni (kontingenční tabulky, funkce, grafy)

AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem!)

Benefity
  • roční bonu
  • mimořádné odměny
  • 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • příspěvek na rekreaci
  • odměny k pracovním výročím