FINANČNÍ KONTROLOR |až 60 000 Kč/m

Plný úvazek
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-7-406627-1
Popis pozice

Do výrobní společnosti hledáme zkušeného finančního kontrolora, který má rád nové výzvy a komunikativní angličtinu! Spolupráce s týmem napříč EU, nastavování procesů...zní to přesně pro Vás? Čtete dál!

Co bude Vaší náplní:

  • finanční plánování, řízení rozpočtu
  • monitoring finančních výsledků, identifikace trendů
  • řízení interního auditu
  • implementace nového systému
  • hlídaní firemních KPI - příjmy, výdaje a zpracované faktury
  • forecasting, budgeting, reporty a kalkulace
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ v oblasti financí
  • AJ na komunikativní úrovni B2
  • zkušenost na podobné pozici
  • silná osobnost, analytické myšlení
Benefity
  • 13. plat
  • docházkový bonus - za 100% docházku 1300kč/měs. navíc k platu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na výborné stravování přímo u nás za symbolickou cenu (oběd vyjde cca na 30kč)
  • příspěvek na sport a kulturu - 1500 měsíčně
  • zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu
  • firemní akce
  • vánoční dárky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odměny za doporučení zaměstnance na vybrané pozice
  • příspěvky na životní jubilea