FINANČNÍ KONTROLOR

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
12-7-392180-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený finanční kontrolor, který má praxi v oblasti stavebnictví či real estate? Ovládáš dobře EXCEL? Rád bys pracoval pro ryze českou společnost? Tak jsi pro nás ten pravý!

U nás tě čeká:

  • spolupráce s nadřízeným na realizaci a vedení ekonomické agendy
  • správa finančních plánů, sledování jejich plnění a forecastů hospodaření
  • zpracování ekonomických analýz a příprava finančního reportingu
  • spolupráce na měsíčních závěrkách
  • monitoring a zpracování cash flow
  • spolupráce s auditory
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • praxe v oblasti controllingu, účetnictví, auditů či financí
  • zkušenosti z oblasti stavebnictví či real estate
  • pokročilá znalost MS Excel
  • znalost AJ výhodou
Benefity
  • týden dovolené navíc
  • služební telefon a notebook
  • firemní akce
  • příspěvek na stravování
  • příjemné pracovní prostředí