FINANČNÍ KONTROLER/KA, Ostrava

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
4-7-358022
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Přední potravinářská společnost se sídlem v Ostravě hledá vhodné kandidáty na pozici FINANČNÍ KONTROLER/KA. Jedná se o zástup za rodičovskou dovolenou s možností prodloužení smlouvy po uplynutí doby určité.

Jedná se o klasickou práci finančního kontrolera, zodpovědni budete zejména za:

  • tvorbu finančních analýz a projektů
  • reporting, přípravu rozpočtů
  • sběr finančních dat
  • zodpovědnost za včasnost a správnost zpracování analýz, rozborů a komentářů z výsledků
  • průběžné hodnocení nákladů společnosti
  • koordinaci plánovací a kalkulační proces ve společnosti
  • plánování, sledování a vyhodnocování nákladů společnosti
  • návrh plánů společnosti a definice struktury jednotlivých plánů na nižší úroveň řízení
  • práci na rozpočtech, kontrola jejich plnění
  • zpracovávání přecenění zásob
Požadavky
  • absolvent ekonomického oboru vysoké školy podmínkou
  • praxe na obdobné pozici, ale pozice je vhodná i pro absolventy
  • angličtina na komunikativní úrovni
Benefity
  • měsíční peněžní bonusy a motivační odměny
  • služební telefon a notebook
  • možnost stravování v areálu
  • relaxační volno nad rámec dovolené
  • další zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, výhodné telefonní tarify pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky)