FINANČNÍ KONTROLER | vedení menšího týmu | ČB

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
7-7-402082-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pokud se už nějakou dobu pohybujete ve světě financí, konkrétně ve finančním a investičním controllingu, domluvíte se anglicky a ve svém zaměstnání preferujete vůdčí role, tato pozice by pro Vás mohla být to pravé.

Co si pod tím představit:

  • vedení týmu (5 lidí)
  • kontrola činností spojených s investičním controllingem (investice v roční hodnotě přes 200 mil. EUR)
  • řízení controllingových procesů plánování a rozpočtování
  • hodnocení efektivity hlavních investičních procesů
  • analýzy a komentáře hospodářského vývoje
  • implementace nového finančního modelu řízení (např. nový model KPI)
Požadavky
  • VŠ vzdělání (ideálně ekonomický obor)
  • angličtina na úrovni B2+ (každodenní komunikace mluvená i psaná forma)
  • zkušenosti na stejné nebo velmi podobné pozici
  • vedení kolektivu
  • podnikatelské myšlení a vyjednávací schopnosti
Benefity
  • 5 týdnů dovolené (týden placené dovolené navíc)
  • flexibilní pracovní doba
  • firemní vzdělávání (jazykové kurzy)
  • příspěvek na penzijní připojištění