FINANČNÍ CONTROLLING BEZ PRAXE | ANGLIČTINA

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-7-367754
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY EKONOMICKÝCH OBORŮ!

MLUVÍCÍCH ANGLICKY!

A VÁŠNÍ PRO EXCEL, TABULKY, DATA, ČÍSLA!

POZOR!

  • jsme výrobní společnost - žádné strojírenství, automotive apod.!
  • naše produkty určitě znáš a denně potkáváš (potravinářství)
  • hledáme do týmu člověka, kterého vše naučíme, proškolíme - ale nesmíš se bát EXCELU a hovořit anglicky, protože přímý nadřízený je cizinec
  • bude to o controllingu - dotkneš se dat jak finančních, tak i výrobních !
  • reporting - vedení společnosti v Čechách, i v zahraničí
Požadavky
  • SŠ/VŠ - ekonomického směru
  • praxe, brigáda, stáže - účetnictví, controlling, finance
  • dobrá znalost MS Excel BEZPODMÍNEČNĚ
  • velmi dobrá AJ - budeš denně komunikovat s přímým nadřízeným v cizině
  • zázemí mezinárodní, stabilní výrobní společnosti (obor potravinářský)
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • slevy na firemní produkty
  • benefit karta