FINANČNÍ CONTROLLER | VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
16-7-403068-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Miluješ čísla a umíš z nich vyčíst finanční zdraví podniku? Baví Tě analýza rozpočtu a výdajů?

  • VÝROBNÍ SPOLEČNOST
  • ODPOVĚDNÁ FUNKCE VE STŘEDNÍM MANAGEMENTU
  • SPOLEČNOST S VÝBORNÝMI EKONOMICKÝMI VÝSLEDKY

Náplň práce:

  • Controlling a reporting společnosti
  • Tvorba rozpočtu a forecastů, ad hoc analýz
  • Spolupráce na měsíční a roční uzávěrce
  • Dohled nad vedením daňové agendy, evidenci majetku, odpovědnost za inventury
  • Risk management
  • Odpovědnost za audit
  • Spolupráce s externími firmami v oblasti poradenských služeb a státní správy
Požadavky

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxe na finančním oddělení/controllingu
  • praxe ve výrobní společnosti velmi vítána
  • Výborná orientace v předpisech v oblasti účetnictví, daní, práva v oblasti financí
  • AJ na úrovni B1/B2 (tel. komunikace s mateřskou společností)
  • Pokročilá znalost Excel
  • Analytický a systematický přístup k práci
  • Schopnost být partnerem ostatním manažerům
Benefity
  • 5 týdnu dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Finanční bonusy
  • Stravenky
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Pravidelné teambuildingy