FINANČNÍ CONTROLLER | VHODNÉ PRO JUNIORY

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-7-406106-2
Popis pozice

Hledáš pozici v controllingu?

Tak pokud miluješ svět čísel a ještě k tomu ovládáš anglický jazyk na komunikativní úrovnii, tak pošli CV :)

Co je náplní práce?

  • spolupráce na pravidelném reportingu pro vedení společnosti
  • zpracování adhoc analýz a ekonomických podkladů
  • spolupráce na budování finanční strategie
  • efektivní plánování zdrojů a kontrolu v rámci svěřené agendy
  • podpora při přípravě měsíčních reportů
  • zpracování podkladů pro reporting Cash Flow
  • spolupráce při zpracování měsíční/roční uzávěrky
Požadavky
  • vzdělání ekonomického směru
  • praxe v controllingu alespoň 3 roky
  • pokročilá znalost MS Excel
  • komunikativní znalost angličtiny
  • znalost SAP, Power BI výhodou
Benefity
  • 5 týdnu dovolené
  • pružná pracovní doba, home office
  • kafetérie
  • flexipassy, Multisport karta
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • odborné a jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem