FINANČNÍ CONTROLLER S AJ

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
7-7-406510
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s CONTROLLINGEM ve výrobní společnosti a domluvíte se navíc anglicky?

Pak hledám právě VÁS!

Vaší pracovní náplní bude především koordinace měsíčních a ročních závěrek, tvorba ekonomických analýz, reporting a také koordinace a aktualizace finančních plánů.

Zašlete svůj životopis! Hledáme FINANČNÍHO CONTROLLERA!

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti výrobního controllingu min. 5 let
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost MS Office
  • znalost US GAAP, SAP výhodou

Organizační a komunikační dovednosti

Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie, prémie za přítomnost
  • příspěvky na životní popř. penzijní připojištění
  • příspěvky na ubytování nebo dojíždění
  • silná podpora jazykového a profesního vzdělávání
  • dotované stravování