FINANČNÍ CONTROLLER | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-7-405060
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro rostoucí výrobní společnost v Českých Budějovicích hledáme toho správného člověka na pozici FINANČNÍ CONTROLLER!

Máte už zkušenosti z controllingu z výroby a hovoříte anglicky? Tak to pak máte ty správné předpoklady.

Náplň práce:

  • Řízení každodenního fungování (z pohledu financí) výrobního závodu
  • Dohled nad finančními procesy z pohledu souladu s požadavky na výkaznictví a vnitřní kontrolu
  • Průběžná analýza rezerv, výnosů, nákladů na prodané zboží a hrubé marže
  • Zodpovědnost za měsíční finanční uzávěrku, zaúčtování všech účetních zápisů a odsouhlasení rozvahových účtů
  • Analýzy výrobních procesů, ověřování časů, nákladů, pracovních postupů
  • Hodnocení scrapování, odpisování, hledání inventorních rozdílů
  • Zavedení procesů pro zachycení toku materiálu od nákupu, příjmu, výroby a expedice ke koncovým zákazníkům
  • Kontrola a schvalování plateb externím dodavatelům
  • Komunikace s nejvyšším managementem

Rádi vám řekneme více podrobností - zareagujte přímo na tento inzerát, případně zavolejte na 720 748 828 nebo napište na jan.laluch@grafton.cz.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Angličtina na úrovni B2, denní komunikace slovem i písmem
  • Zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní firmě
Benefity
  • Týden dovolené navíc nad rámec ZP
  • Možnost částečného home office
  • Flexibilní pracovní doba
  • Roční bonusy
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy