FINANČNÍ CONTROLLER | ABSOLVENT | BEZ JAZYKA

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
6-7-400554-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi analytická osobnost a miluješ čísla? Jsi absolvent ekonomického školy a chceš zůstat v oboru? V Excelu a tabulkách se cítíš jako ryba ve vodě?

Pokud jsi na všechny otázky odpověděl/a ANO, zašli nám své CV! Obsazujeme pozici finančního controllera/ky!

  • Pravidelný reporting a analýzy
  • Vyhodnocení finančního a obchodního plánu společnosti
  • Podílet se na tvorbě finančního plánu
  • Předkládat návrhy a opatření ke zlepšení
  • Administrativní činnost
Požadavky
  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • EXCEL nutností
  • Znalosti z oblasti ekonomiky a účetnictví
  • Znalost SAP výhodou
  • Vhodné pro absolventy!
Benefity
  • 25 dní dovolené je u nás standard
  • Penzijko a cafeterie je samozřejmostí.
  • V kanceláři musíš být 9-14, jinak je to na tobě!
  • Zaměstnanecké balíčky i závodní stravování.
  • Tvé průběžné vzdělávání je pro nás důležité.
  • Nemusíš se bát cizích jazyků, ty u nás potřebovat nebudeš!