Finanční controller

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-7-367620
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazujeme pozici Finančního controllera, který by byl součástí reportingového oddělení nově vzniklé výrobní společnosti ve Stříbře.

Finanční controller má na starosti pravidelné reportingové aktivity na týdenní, měsíční a roční bázi. Řeší nesrovnalosti, pomáhá připravovat roční rozpočet, kontroluje podnikové náklady, úzce spolupracuje s managementem a centrem sdílených služeb.

Zaujali jsme Vás? Pošlete své CV a my se Vám ozveme s podrobnějšími informacemi.

Nástup možný ihned!

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání - ideálně ekonomického zaměření